משלוחים חינם בכל רכישה!!!

תנאי השימוש

תנאי שימוש

תנאי השימוש באתר פרידה דיזיין
שלום וברוכים הבאים לאתר פרידה דיזיין (Fridda Design).

באתר תוכל למצוא מידע אודות המוצרים אותם אנו משווקים, וכן חנות אינטרנטית המאפשרת רכישת מגוון מוצרים שונים (להלן: “האתר“). השימוש שלך באתר, לרבות רכישות שיעשו על ידך בחנות האינטרנט, יעשו בכפוף לתנאים שיפורטו להלן. הנך מתבקש אפוא לקרוא אותם בקפידה. התנאים מנוסחים בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים לגברים ולנשים כאחד.

 1. אודות השירות
  1. חנות האינטרנט של פרידה דיזיין מציעה מגוון מוצרי סטיילינג ועיצוב הבית  (להלן: “המוצרים“). 
  2. האתר הנו בבעלות מורן שפיטלניק, ע.מ 49037542 (להלן: “החברה” או “אנחנו“), אשר כתובתו הנה: רח’ הדקל 6, מושב ירקונה.
 2. אופן השימוש שלך באתר 
  1. ביצוע פעולות באמצעות האתר (לרבות: רישום לאתר, הזמנת מוצרים, שינויים וביטולים, ביצוע תשלומים וכיו”ב). מותנה בהיותך בגירה (מעל גיל 18) וכן בהיותך כשירה לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במקרה בו תידרשי למסור פרטים – על הפרטים שהנך מוסרת להיות מדויקים. מסירת פרטים כוזבים מהווה הטעיה ו/או הפרה יסודית של ההתקשרות, ואף הפרה של הוראות הדין. 
  2. לנוחיותך, באפשרותך לבצע רישום לאזור האישי באתר. הזיהוי והכניסה לאזור האישי יעשו באמצעות הכנסת שם משתמש וסיסמא אותם בחרת בתהליך הרישום הראשוני. אמצעי הזיהוי שלך הנם אישיים ועליך לשמור עליהם בסודיות ולא להעבירם לאחר. אם אבדו לך שם המשתמש והסיסמה או שקיים חשש כי אחר עושה באחד מהאמצעי הזיהוי שלך שימוש בהעדר הרשאה ממך, עליך לדווח לנו על כך באופן מידי. 
  3. את תהיי אחראית באופן מלא על כל פעולה שתבוצע באתר תחת שם המשתמש שלך, לרבות תשלום בגין מוצרים שיירכשו או הפרת תנאי האתר או כל דין. 
  4. אנו נהיה רשאים לחסום את הגישה שלך לשירותים המסופקים באתר או חלקם במקרה של חשש לעבירה על הדין או בשל הפרת תנאי שימוש אלה או בשל הפרעה לפעילותו התקינה של האתר.
 3. תנאי הזמנת המוצרים והתשלום בגינם
  1. האתר כולל מגוון הצעות לרכישת מוצרים שונים (להלן: “ההצעות“). תוקף ההצעות ותנאיהן יפורסמו בסמוך להן. 
  2. ההצעות באתר עשויות להיות לזמן מוגבל, ואנו נהיה רשאים להפסיקן או לשנותן בכל עת, ללא הודעה מראש. מבלי לגרוע מן האמור, אנו נהיה רשאים לבטל רכישה שבוצעה, אם יתברר לנו כי נפלה טעות סופר או טעות חריגה אחרת בהצגת פרטי המוצר, לרבות המחיר או פרטים אחרים.
  3. המחירים, המבצעים, התנאים, וכל מידע המופיע באתר ובדפי המוצרים המוצגים באתר, תקפים לאותו מועד בלבד, ועשויים להשתנות מעת לעת. 
  4. אנו מאפשרים את רכישת המוצרים באתר באמצעות כרטיס אשראי בלבד (למעט אמריקן אקספרס). ניתן לפרוס את החיוב ל-עד 4 תשלומים שווים, ללא ריבית, בהתאם לסכום הרכישה הכולל. נוכל לשנות את תנאי התשלום אותם אנו מאפשרים בכל עת. אם אין ברשותך כרטיס אשראי מתאים, הנך מוזמנת ליצור עמנו קשר לצורך ביצוע התשלום עבור ההזמנה שברצונך לבצע.
  5. השלמת הליך מכירה מותנה באישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע העסקה, וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי בעת השלמת הליך המכירה. למען הסר ספק, אין בחיובך משום קיבול הצעתך. במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי, נשלח אליך הודעה מתאימה וההזמנה תחשב כמבוטלת.
  6. האחריות לנכונות הפרטים אותם הנך מוסרת בעת הרכישה חלה עליך בלבד. אנו רשאים על פי שיקול דעתנו, לבטל עסקה מכל סיבה שהיא, ובכלל זאת כאשר קיים חשש שהתמורה בגין הרכישה לא תתקבל ו/או בשל מילוי פרטים כוזבים, חלקיים או לא מדויקים. 
  7. עם השלמת ההזמנה נשלח לך באמצעות כתובת הדוא”ל שלך הודעה המאשרת את ביצוע ההזמנה, בה יפורטו המוצרים שהזמנת ועלותם. 
  8. כל המחירים המוצגים באתר נקובים בשקלים חדשים וכוללים מע״מ. 
  9. הרכישה באמצעות האתר הנה כאמור בכפוף למלאי הקיים. ייתכן שמוצר המופיע באתר אזל מן המלאי, והדבר יתגלה רק לאחר ביצוע הרכישה. במקרה כזה, נצור עמך קשר ונעדכנך על ביטול ההזמנה או על אפשרויות רכישה אחרות העומדות בפניך.
 4. מבנה האתר והתכנים הכלולים בו
  1. לצד המוצרים המוצעים באתר, מוצג לנוחיותך מידע הכולל, בין היתר, את שם המוצר, מחירו, מאפייניו העיקריים, עלויותיו, תנאי המשלוח ועוד.
  2. כלל המוצרים אותם אנו משווקים באמצעות האתר מיוצרים בסין, אלא אם צוין במפורש אחרת בעמוד המוצר.
  3. כל התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. מאחר והתמונות מוצגות על גבי מסך, ייתכנו הבדלים ושינויים בין מראה המוצרים בתמונה לבין מראה המוצרים במציאות. אנו רשאים לשנות או להחליף או לשנות מעת לעת את המידע, התכנים והתמונות באתר.
  4. חלק מן המוצרים אותם אנו מציעים לרכישה (דוגמת מוצרי מקרמה, ורקמות והדפסים על גבי בדים) הנם מוצרים המיוצרים בעבודת יד. ככאלה, ייתכנו הבדלים ושינויים קלים בין מראה המוצר והמידות המוצגים באתר, ובין המראה והמידות במוצר שיתקבל. הבדלים כאמור, לא יהוו עילה לביטול העסקה או לטענה אחרת כנגד החברה, לרבות בשל פגם או אי התאמה.
  5. מפעם לפעם אנו עשויים לפרסם באתר מבצעים לקידום מכירות. אנו איננו מתחייבים כי ההצעות שיופיעו הן הזולות ביותר או המתאימות ביותר לצרכיך, ועל כן מומלץ כי תבדקי את התאמתן של ההצעות אליך ואף תערכי השוואת מחירים בטרם תבחרי לרכוש מוצר בהסתמך על המידע המופיע באתר. 
 5. תנאי המשלוח 
  1. עלות המשלוח ותנאיו יפורטו בפניך בעמודי המוצרים ובתהליך ההזמנה. מעת לעת אנו עשויים להציע משלוח ללא עלות, בכפוף לעמידת העסקה בתנאים מסוימים (דוגמת רכישה בסכום מינימלי אשר יוגדר). 
  2. המוצרים שהזמנת נשלחים אליך באמצעות שילוח בינלאומי. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק את ההזמנה בתוך פרק הזמן הקצר ביותר, ולא יאוחר מ-39 ימי עבודה (ימי עבודה אינם כוללים את ימי שישי, שבת, חג וערבי חג). על אף האמור, הנך מודעת לכך כי ייתכנו עיכובים במסירת המשלוח, לעיתים מסיבות שאינן בשליטתנו.
  3. מאחר והמוצרים נשלחים כאמור באמצעות שילוח בינלאומי, שינוי כתובת המשלוח על ידך לאחר ביצוע ההזמנה אינו מתאפשר. 
  4. ההזמנה תשלח אליך באמצעות חברת השילוח לאחת מנקודות המסירה הקרובות לכתובת המשלוח אותה ציינת במועד ההזמנה. עם הגעת ההזמנה לנקודת המסירה, תשלח אליך הודעה המעדכנת על כך. הנך מתבקשת לאסוף את ההזמנה בתוך מסגרת הזמן הנקובה בהודעה. 
  5. במקרה בו לא יימסר המשלוח מסיבות התלויות בך, ויידרש לכך משלוח נוסף, נהיה רשאים לחייבך בעלות השליחות הנוספת, אף אם המשלוח הראשון ניתן לך ללא עלות.
  6. ככל שאינך מעוניינת באספקת המוצרים באמצעות משלוח אליך, תוכלי לבחור באפשרות איסוף המוצרים שהזמנת מכתובת החברה המופיעה לעיל, בהתאם לשעות פעילות העסק, ובתאום מראש. איסוף המוצרים יתאפשר לאחר הגעת ההזמנה למחסני החברה.
 6. שינוי וביטול עסקה
  1. בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981, הנך רשאית לבטל עסקת מכר מרחוק לרכישת מוצר, מכל סיבה שהיא, בתוך 14 ימים ממועד ביצוע ההזמנה או מיום קבלת המוצר או מיום קבלת הפרטים הנדרשים על פי דין בנוגע לעסקה, לפי המאוחר מבניהם. 
  2. במקרה בו הנך מעוניינת בביטול עסקה שביצעת, תוכלי לפנות אלינו בצירוף בקשתך לביטול העסקה ובציון שמך המלא ומספר ההזמנה שביצעת, באחת הדרכים הבאות: בטלפון/וואטסאפ: 052-560-7988; בדואר רשום לכתובת החברה; בדוא”ל: friddadesign@gmail.com.
  3. אם המוצר כבר נשלח אליך, יהיה עליך להשיבו אלינו על חשבונך ובתיאום מראש, כשהוא באריזתו המקורית, לכתובת החברה ברח’ הדקל 6, מושב ירקונה. 
  4. במקרה בו בוטלה העסקה והשבת לנו את המוצר שנרכש, נבטל את חיובך בגין העסקה, בניכוי בדמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם, או סכום אחר שייקבע בחוק. דמי הביטול לא ייגבו ממך במקרה בו ביקשת לבטל את העסקה בגלל פגם במוצר או בגלל אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שמסרנו לך לגביו או בגלל אי אספקת המוצר במועד שנקבע לכך בחוזה. אין באמור לעיל כדי לגרוע מזכותנו לתבוע בגין כל נזק אשר נגרם במקרה של הרעה במצב המוצר שהוחזר לנו.
  5. ככל שהנך “צרכן” שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, הנך רשאית על פי החוק לבטל עסקת מכר מרחוק בתוך 4 חודשים ממועד עשיית העסקה או קבלת המוצר, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בינך ובין העוסק. 
  6. בהתאם לחוק, זכות ביטול העסקה לא תחול על טובין פסידים, או טובין שיוצרו או הותאמו במיוחד לפי בקשתך.
  7. תשומת ליבך כי במקרה בו ניתנה לך הטבה במסגרתה המוצרים שרכשת סופקו לך בשליחות ללא עלות, בשל עמידתך בתנאי רכישה מסוימים (דוגמת משלוח חינם ברכישה מעל סכום מסוים), ולאחר ביטול חלק מן העסקה לא תעמדי עוד באותו התנאי – נהיה רשאים לחייבך, בנוסף לדמי הביטול, גם בעלות המשלוח העדכנית (ללא ההטבה).
 7. הגנת הפרטיות
  1. אנו מקפידים לשמור על פרטיותך. על כן בחרנו להסביר לך איזה מידע נאסף או נשמר על ידינו בעת השימוש באתר ומה מטרתו, וכן להציג בפניך מספר דגשים וכלים אשר יסייעו לך לשמור על פרטיותך. 
  2. מדיניות זו מתייחסת ל”מידע אישי”, אשר הנו מידע על ענייניו הפרטיים של אדם מזוהה או שניתן לזיהוי באופן סביר, שהחוק מגן עליהם. מדיניות זו אינה חלה על נתונים שאינם נוגעים לענייניו הפרטיים של אדם מזוהה, ואינה חלה על תאגידים.
 8. המידע אותו אנו אוספים
  1. במסגרת השימוש באתר ושיווק המוצרים, אנו אוספים, מחזיקים ומעבדים פרטי מידע שונים לגבי לקוחותינו.  דוגמאות לגבי סוגי המידע אותם אנו אוספים או עשויים לאסוף:
   1. פרטים אישיים, פרטי זיהוי, התקשרות ונתונים אישיים – נתונים הכוללים לדוגמא: שם, מס’ זהות, מיקום, סיסמאות, כתובת מגורים, מקום וכתובת עבודה, דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, מגדר, שפה, כתובת IP, וציוד קצה. כמו כן יתכן כי נאסוף מידע אודותיך כאשר תפני לשירות הלקוחות שלנו (לרבות הקלטות טלפוניות ומידע המופק מהן).
   2. מידע פיננסי וכלכלי – לרבות פירוט חיובים, פרטי תשלום, מספר ותוקף כרטיס אשראי, מידע בקשר לתשלום/אי תשלום חשבונות, וכיו”ב.
   3. מידע פומבי ומידע שניתן לשימוש על פי דין, כגון: מידע ממאגרי מידע של המדינה, ממאגרי מידע של חברות שירותי נתוני אשראי, ומידע שפורסם באופן פומבי כגון באמצעי מדיה שונים, באינטרנט או ברשתות חברתיות וכיו”ב.
   4. מידע על העדפות – שפת דיבור, בחירה לגבי דיוור ושימוש במידע, תחומי עיסוק, וכיו”ב.
   5. מידע בנוגע לרכישת מוצרים – מידע זה עשוי לכלול בין היתר, פרטים בנוגע לרכישה ולהתעניינות במוצרים השונים שמספקת החברה, לרבות פרטי מוצרים, פרטי חיוב, מועד הרכישה ופרטי משלוח. 
 9. איסוף המידע
  1. אנו אוספים מידע ישירות מהלקוחות, מהרשת, מהשימושים, מציוד הקצה, ומצדדים שלישיים. כך למשל:
   1. מידע שהנך מספקת – אנו נאסוף את המידע שאת מוסרת על עצמך, בין השאר במועד התקשרות לרכישת מוצרים ובמסגרת התעניינות להתקשרות כאמור, בפניות לשירות הלקוחות, בהשתתפות בפעילויות שיווקיות, במסגרת הצטרפותך לרשימת דיוור, ברישום לאזור האישי באתר, ובכל אמצעי אחר בו תבחרי לספק לנו מידע.
   2. מידע שנאסף אוטומטית – כאשר את משתמשת באתר האינטרנט של החברה, נאסף מידע אודותיך באופן אוטומטי על ידי מערכות החברה וצדדים שלישים המעורבים בהפעלת האתר. כמו כן, שיחות לשירות הלקוחות עשויות להיות מוקלטות.
   3. מידע שמתקבל מצדדים שלישיים – אנו עשויים לקבל מידע אודותיך מצדדים שלישיים כמו למשל: חברות דירוג אשראי, רשויות המדינה, ספקים, כל מקור חוקי המתיר מסירת מידע, מאגרי מידע חוקיים, מידע פומבי וכל מידע אחר שהסכמת להעבירו לחברה. בכפוף להגדרות הפרטיות שלך, אנו עשויים לקבל מידע שהעלית או שהועלה לגביך לאינטרנט ו/או לרשתות החברתיות, וכן לקבל מידע ממפעילי רשתות חברתיות בהן יש לך חשבון. אנו עשויים לעבד את המידע השמור במאגרי המידע שלנו. 
   4. אנו נשמור את המידע למשך הזמן הדרוש על מנת לממש את מטרות השימוש במידע המפורטות במדיניות פרטיות זו או למשך פרק זמן שנדרש על פי דין, לפי המאוחר. 
 10. השימוש במידע
  1. המידע אותו אנו אוספים משמש למגוון צרכים. בין היתר: 
   1. כדי לספק לך ולאחרים שירותים ומוצרים, ולהתאים אותם לצרכי הלקוחות ולמאפייניהם (למשל בהתאם לדפוסי השימוש באתר או במוצרים שלנו); 
   2. לצורך עריכת והפקת חשבוניות וגביית כספים בגין מוצרים שסופקו לך על ידי החברה; 
   3. לצורך תקשורת עם הלקוחות לצרכים שונים (לרבות בדיוור ישיר), ובכללם צרכי שיווק ופרסום של מוצרים קיימים וחדשים ויידוע הלקוחות בנושאים שונים, לרבות מידע שאנו חייבים למסור על פי דין; 
   4. לצורך ביצוע פעולות ניהול, בקרה ושיפור מערכות החברה, פיקוח ובקרה על היקף השימוש בשירותים השונים, שיפור השירותים והמוצרים, לשם מניעת הונאות ושימוש לרעה, קיום נהלים ומדיניות (כגון ביקורת ספרים, אבטחת מידע, חיובים וגביה), ומטרות משפטיות (כגון ציות לדרישות חוקיות ומסירת מידע לפי צווים שיפוטיים ושלטוניים).
 11. העברת מידע לקבלני משנה, רשויות וצדדים נוספים
  1. אנו עשויים להעביר את המידע אודותיך או חלק ממנו, לצדדים שלישיים (בארץ ובחו”ל), וזאת לשם מימוש מטרות המותרות לנו על פי דין. מידע יועבר לגורמים דוגמת אלו:
   1. קבלני משנה וספקים, שהמידע נדרש להם לצורך אספקת המוצרים שרכשת מאיתנו או שהסכמת לקבל מאיתנו (דוגמת לצורך ביצוע השליחות לאספקת המוצר, לצורך הפקת חשבוניות, עיבוד מידע ופעולות שיווק, אחסון האתר בשרת, שירות לקוחות, סטטיסטיקה ומחקרים וכדומה).
   2. לאדם או גוף אחר אותו הסמכת לקבל מידע אודותיך.
   3. בכפוף להוראות הדין, החברה תהא רשאית להעביר את כל המידע שברשותה אודותיך לצד שלישי, וזאת במסגרת העברת או הסבת עסקיה (כולם או חלקם) לאותו צד שלישי או במסגרת ארגון מחדש, העברת פעילות במלואה או בחלקה, מיזוג, מיזמים משותפים ועסקאות אחרות בקשר לעסקיה של החברה (לרבות במסגרת משא ומתן לעסקאות שכאלו) ולצורך המשך אספקת השירותים, שירות לקוחות, מכר, גביה וכיוצ”ב על ידי הצד השלישי. במקרה כזה, אותו צד שלישי אשר יקבל את המידע יהיה כפוף למגבלות על השימוש במידע כפי שחלות על החברה וכמפורט במדיניות פרטיות זו.
   4. החברה תעביר מידע אודותיך לרשויות המדינה, או לכל אדם או גוף אחר כאשר העברת המידע מבוצעת על פי חובה או סמכות שבדין או בהתאם להוראת רשות מוסמכת, או מכוח צווים והחלטות שיפוטיות מתאימות ובמסגרת העברת מידע לחברות נתוני אשראי.
   5. החברה תעביר מידע אודותיך לצדדים שלישיים לצורך הגנה על אינטרסים לגיטימיים שלה (לדוגמא במסגרת הליכים משפטיים או הליכים לבירור מחלוקות שהחברה היא צד להם).
 12. פרסומות ודיוור
  1. במקרה בו נתת לנו את הסכמתך לכך והצטרפת לרשימת הדיוור שלנו, אנו נהיה רשאים לפנות אליך במגוון פניות ובמגוון אמצעי תקשורת, וזאת על בסיס הפרטים המזהים שמסרת לנו. הפניות מטעמנו עשויות להיות הצעות ומסרים פרסומיים שונים מטעמנו, לרבות בדיוור ישיר (דיוור מותאם אישית בהתאם למאפייניך האישיים). כמו כן נהיה רשאים לפנות אליך בהודעות שירותיות שונות וכן הודעות שאנו מחויבים לשלוח על פי דין, וזאת אף אם לא הצטרפת לרשימת הדיוור.
  2. פניות כאמור יכול שיעשו בכל אמצעי תקשורת שהחברה תמצא לנכון, לרבות באמצעות הדואר, דואר אלקטרוני, טלפון נייח, טלפון נייד, מסרונים, הודעות מולטימדיה, הודעות אלקטרוניות, פקס, רשתות חברתיות, ואמצעי תקשורת נוספים.
  3. הנך רשאית לפנות אלינו בכל עת ולבקש כי לא נשלח אליך דברי פרסומת. לצורך כך ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו (באמצעות פרטי יצירת הקשר המופיעים מטה), או לפעול בהתאם לאפשרות ההסרה המופיעה בדיוור הפרסומי (דוגמת לחיצה על קישור ההסרה במסר האלקטרוני).
 13. שימוש בעוגיות (cookies) וטכנולוגיות איסוף מידע אוטומטי
  1. כדי לתת לך שירות מהיר ויעיל יותר, לזהותך בכניסה חוזרת לאתר האינטרנט, ולחסוך ממך, בין היתר, מילוי מחדש של פרטים אישיים שונים אותם מילאת בעבר, אנו עושים שימוש בטכנולוגיה שנקראת עוגיות (“Cookies“) שהן סימון פנימי ייחודי הנרשם בדפדפן של משתמש הקצה ובטכנולוגיות אחרות (להלן: “טכנולוגיות איסוף אוטומטי“). טכנולוגיות האיסוף האוטומטי אינן תוכנת מחשב ואין להן יכולת לקרוא מידע אחר או לבצע פעולות כלשהן במחשב או בטלפון הנייד שלך. חלק מטכנולוגיות האיסוף האוטומטי יפקעו כאשר תסגרי את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי המכשיר או המחשב.
  2. טכנולוגיות האיסוף האוטומטי מאפשרות לנו לנטר את הפעילות שתבצעי באתר האינטרנט ולשפר את חווית הגלישה והשירות ואת אבטחת המידע. בנוסף טכנולוגיות האיסוף האוטומטי משמשות אותנו בכדי לשפר פעולות שיווקיות באתר האינטרנט. למשל, טכנולוגיות האיסוף האוטומטי מאפשרות לנו לאסוף ולאפיין נתונים שונים אודות הלקוחות ואודות אופן השימוש בשירותים המקוונים, פעולות שבוצעו בהם, העדפות שימוש, הפרסומות אליהן נחשפו, התאמת שירותים ומוצרים להעדפות או צרכים אישיים של המשתמש, והתאמה ומיקוד של פרסומות ושל תכנים שיווקיים בהתאם למידע ולנתונים הנאספים ומעובדים.
  3. לצורך כך, טכנולוגיות האיסוף האוטומטי אוספות ומעבירות מידע, לרבות על פעולותיך באתר, וכן מידע אודות המחשב (או הטלפון החכם) ממנו נעשית הגלישה. מידע זה כולל בין היתר, גרסת מערכת הפעלה, סוג דפדפן, כתובת IP, זמן שהות באתר או בדף כלשהו, מיקום, ועוד.
  4. החברה עשויה להתיר לחברות ולצדדים שלישיים לעשות שימוש באתר לצורך פרסום שירותיהן (להלן: “החברות המפרסמות“). פרסום התוכן על ידי החברות המפרסמות יכול שיעשה תוך שימוש טכנולוגיות איסוף אוטומטי. השימוש של החברות המפרסמות בטכנולוגיות איסוף אוטומטי כפוף למדיניות הפרטיות שלהן בלבד, ולא של החברה.
  5. ייתכן והחברה תבחר לפרסם מידע אודותיה באפליקציות ובאתרים שונים בהם תבקרי, ולעשות שימוש בטכנולוגיות איסוף אוטומטי לצורך פרסום מותאם. במהלך השימוש באתרים אלו ייתכן וייאסף מידע, והחברה עשויה לעשות בו שימוש לצורך התאמת התוכן הפרסומי שיוצג בפניך. החברה אינה אחראית לתפעול האתרים האחרים בהם תגלשי או לתוכן המוצע בהם. מדובר באתרים עצמאיים לחלוטין, ויש לעיין במסמכי מדיניות הפרטיות של כל אחד מאתרים אלו.
  6. אם אינך מעוניינת לאפשר לנו לאסוף מידע אודותיך באמצעות שימוש בטכנולוגיות האיסוף האוטומטי, עומדת בפניך אפשרות להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות הדפדפן ו/או מכשיר הקצה בו את משתמשת. בנוסף תוכלי למחוק את טכנולוגיות האיסוף האוטומטי במחשבך בכל רגע. עם זאת, ייתכן גם שנטרול טכנולוגיות האיסוף האוטומטי יגרום לכך שלא תוכלי להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר ו/או באתרי אינטרנט אחרים. שינוי הגדרות הדפדפן או המחשב כאמור הינו באחריותך בלבד.
 14. נושאים נוספים הנוגעים לפרטיותך
  1. המידע שנשמר על ידינו מאובטח באמצעות כלים מתאימים אשר נועדו על מנת לשמור על פרטיותך ולמנוע חדירה בלתי מורשית אל המידע (דוגמת Firewall, SSL ואמצעי הגנה והצפנה נוספים). יחד עם זאת, איננו יכולים להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבינו, אשר עשויים להביא לחשיפת מידע, שיבושים או הפרעות לשירות. אנו מתחייבים לעשות את מירב המאמצים להגן על האתר ומאגר המידע הממוחשב, אך מוסכם כי במקרה של חדירה, שיבוש, הפרה או חשיפת מידע, לא תהא לך כל טענה או תלונה כלפינו. 
  2. את רשאית לעיין במידע (כהגדרתו בסעיף 7 לחוק הגנת הפרטיות) שאנו מחזיקים אודותיך. אם המידע שאנו מחזיקים אודותיך אינו נכון, מדויק או שלם, הנך רשאית לבקש כי נתקנו ואף לבקש כי נמחק אותו (למעט מידע אותו אנו מחויבים לשמור בהתאם לדין). 
 15. האחריות שלנו
  1. השירות באתר מסופק כפי שהוא (AS IS). אנו נשמח לקבל הצעות ורעיונות לשיפור המידע והתכנים באתר, ואולם לא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפינו או מי מטעמנו הנוגעת למידע, מבנה האתר, התכנים המוצגים בו, יכולותיו ומגבלותיו. 
  2. אנו לא נישא בכל דרך שהיא בחבות לכל נזק או הפסד הנובע במישרין או בעקיפין מעיכוב באספקת המוצרים או ממניעת הגעתם או מכל סיבה אחרת שמעבר לשליטתנו, לרבות פעולותיהם של צדדים שלישיים כלשהם. 
  3. המוצרים המסופקים אינם כוללים אחריות יצרן, למעט אם נאמר במפורש אחרת בדף המוצר או בתנאי הרכישה. 
  4. אנו לא נישא בחבות בכל מקרה שהוא להפסד או לנזק כלשהו, לרבות, אך לא רק, הפסד או נזק עקיף או תוצאתי, הנובעים משימוש במוצרים, מאובדן הנאה, הפסד רווחים או הכנסות וכיו”ב, בקשר לשימוש באתר ובמוצרים הנמכרים באמצעותו.
  5. ברכישה באתר, הנך מסכימה כי גם ייקבע כי החברה אחראית לנזק מכל סוג שהוא אשר נגרם לך במהלך או כתוצאה מהשימוש במוצר, גובה הפיצוי לא יעלה על הסכום ששילמת לנו עבור המוצר, וזאת ללא תלות בגובה הנזק. 
  6. על אף שאנו עושים את מירב המאמצים לעשות זאת, איננו מתחייבים כי השירות באתר יינתן באופן רציף, ללא טעויות, הפרעות או הפסקות ולא תהיה לך כל טענה או דרישה לכל אי נוחות או נזק אשר עלול להיגרם מכך. 
  7. אנו רשאים לשנות מעת לעת את מבנה האתר, מראהו, המוצרים והשירותים המוצעים בו וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו וזאת מבלי שיהיה צורך להודיע על כך מראש. לא תהא לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפינו בגין ביצוע שינויים מעין אלו או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
 16. קניין רוחני
  1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות הפטנטים, זכויות היוצרים, סימני המסחר, הסודות המסחריים וארגון וסידור המידע שבו, הינם רכושה של החברה ובעליה בלבד, או של צדדים שלישיים שקיבלנו מהם רישיון שימוש כדין. זכויות אלה חלות, בין השאר, על עיצובו הגרפי של האתר, בסיסי הנתונים בו, קוד המחשב של האתר, תכנים וקבצים הכלולים בו, עיצובים ומוצרים המוצגים באתר, וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לשדר, לבצע בפומבי, להעמיד לרשות הציבור, לתרגם או לעשות כל שימוש אחר בתכנים, במידע, בעיצובים או בשירותים הכלולים ו/או מוצעים באתר בלא קבלת רשות מפורשת מאיתנו מראש ובכתב. 
 17. ההתחייבויות שלך בשימוש באתר
  1. השימוש באתר ורכישת מוצרים באמצעותו מהווה הצהרה ואישור לפיו הנך כשירה לבצע פעולות משפטיות ורכישות, ורשאית להתקשר עמנו לצורך הזמנת המוצרים המסופקים על ידנו. 
  2. בעת שימוש באתר וביצוע רכישות, הנך מתבקשת להימנע מן הפעולות הבאות:
   1. העתקה ושימוש בלתי מורשה בתכנים המצויים באתר.
   2. התחזות לכל אדם או ישות משפטית אחרת המשתמשים בשירותי האתר. 
   3. שימוש ברובוט, “תולעת” (worm), מנוע אחזור וחיפוש מידע, או כל כלי אוטומטי או ידני אחר אשר מתוכנן לאנדקס, אחזור ואיתור מידע, לרבות באמצעות כלי אשר מתוכנן לחשוף את מבנה מאגר הנתונים והקוד באתר. בכלל כך אינך רשאית לנסות לקבל גישה ללא הרשאה לאתר, לתכנים, לחשבונות של אחרים או למערכות מחשבים או רשתות המחוברות לאתר באמצעות “פריצה” (Hacking), “כריית סיסמאות” (Password Mining) או בכל אמצעי אחר. 
   4. איסוף, שימוש, הורדה או העתקת רשימות של משתמשים או של מידע כלשהו לגבי משתמשים, או שימוש או מתן מידע כזה (תמורת תשלום או ללא תשלום) לאדם או ישות כלשהם. 
   5. שינוי או העתקת כל אחד מחלקי הקוד המרכיבים את האתר. 
   6. פגיעה בכל דרך שהיא בזכויות יוצרים, סימני מסחר, או כל זכות קניינית אחרת אשר מצויות באתר. בכלל כך פרסום של קבצים המכילים תמונות, צילומים או חומר אחר המוגן באמצעות חוקי קניין רוחני, פרטיות ופרסום. 
   7. הפרעה בכל דרך למתן השירותים, לרבות הגבלה או מניעה של משתמש אחר משימוש באתר, למשל באמצעות שליחה או שידור של כל חומר המכיל כל סוג של וירוס מחשב או קוד זדוני, המתוכנן להרוס, להפריע, או להגביל את השימוש באתר. 
   8. קישור והצעת קישורים לאתר, לרבות באמצעות קישורים עמוקים (Deep Links), למעט באמצעות קישורים לכתובת דף הבית. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אין לקשר לתכנים במנותק מדפי האינטרנט בהם הם מופיעים (לדוגמא: אין לקשר במישרין לתמונה באתר).
 18. דרכי יצירת קשר 
  1. בכל שאלה הצעה או בעיה הנוגעת לטיפול בהזמנתך ולשימוש באתר, הנך מוזמנת לפנות אלינו באמצעות טלפון או וואטסאפ: 052-5607988, או בדוא”ל: friddadesign@gmail.com. משרדנו פעילים בימים א’-ה’ בין השעות 10:00-15:00.
 19. שינוי תנאים 
  1. אנו נהיה רשאים, בכל עת, לשנות את הוראות תנאי שימוש אלה ללא מתן כל הודעה מוקדמת על כך באתר. שינוי כאמור יכנס לתוקפו באופן מידי. לפיכך, מומלץ לעיין בתנאי השימוש בכל כניסה מחודשת לאתר על מנת להתעדכן בשינויים שחלו בהוראותיו.
  2. אנו רשאים בכל עת להחליט על סגירת האתר, ועל שינוי, צמצום או הרחבת השירותים והמוצרים הכלולים בו. 
 20. דין ושיפוט
  1. הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד. 

גרסה 01 – תאריך  24.11.21

מדיניות הפרטיות

 1. הגנת הפרטיות
  1. אנו מקפידים לשמור על פרטיותך. על כן בחרנו להסביר לך איזה מידע נאסף או נשמר על ידינו בעת השימוש באתר ומה מטרתו, וכן להציג בפניך מספר דגשים וכלים אשר יסייעו לך לשמור על פרטיותך. 
  2. מדיניות זו מתייחסת ל”מידע אישי”, אשר הנו מידע על ענייניו הפרטיים של אדם מזוהה או שניתן לזיהוי באופן סביר, שהחוק מגן עליהם. מדיניות זו אינה חלה על נתונים שאינם נוגעים לענייניו הפרטיים של אדם מזוהה, ואינה חלה על תאגידים.
 2. המידע אותו אנו אוספים
  1. במסגרת השימוש באתר ושיווק המוצרים, אנו אוספים, מחזיקים ומעבדים פרטי מידע שונים לגבי לקוחותינו.  דוגמאות לגבי סוגי המידע אותם אנו אוספים או עשויים לאסוף:
   1. פרטים אישיים, פרטי זיהוי, התקשרות ונתונים אישיים – נתונים הכוללים לדוגמא: שם, מס’ זהות, מיקום, סיסמאות, כתובת מגורים, מקום וכתובת עבודה, דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, מגדר, שפה, כתובת IP, וציוד קצה. כמו כן יתכן כי נאסוף מידע אודותיך כאשר תפני לשירות הלקוחות שלנו (לרבות הקלטות טלפוניות ומידע המופק מהן).
   2. מידע פיננסי וכלכלי – לרבות פירוט חיובים, פרטי תשלום, מספר ותוקף כרטיס אשראי, מידע בקשר לתשלום/אי תשלום חשבונות, וכיו”ב.
   3. מידע פומבי ומידע שניתן לשימוש על פי דין, כגון: מידע ממאגרי מידע של המדינה, ממאגרי מידע של חברות שירותי נתוני אשראי, ומידע שפורסם באופן פומבי כגון באמצעי מדיה שונים, באינטרנט או ברשתות חברתיות וכיו”ב.
   4. מידע על העדפות – שפת דיבור, בחירה לגבי דיוור ושימוש במידע, תחומי עיסוק, וכיו”ב.
   5. מידע בנוגע לרכישת מוצרים – מידע זה עשוי לכלול בין היתר, פרטים בנוגע לרכישה ולהתעניינות במוצרים השונים שמספקת החברה, לרבות פרטי מוצרים, פרטי חיוב, מועד הרכישה ופרטי משלוח. 
 3. איסוף המידע
  1. אנו אוספים מידע ישירות מהלקוחות, מהרשת, מהשימושים, מציוד הקצה, ומצדדים שלישיים. כך למשל:
   1. מידע שהנך מספקת – אנו נאסוף את המידע שאת מוסרת על עצמך, בין השאר במועד התקשרות לרכישת מוצרים ובמסגרת התעניינות להתקשרות כאמור, בפניות לשירות הלקוחות, בהשתתפות בפעילויות שיווקיות, במסגרת הצטרפותך לרשימת דיוור, ברישום לאזור האישי באתר, ובכל אמצעי אחר בו תבחרי לספק לנו מידע.
   2. מידע שנאסף אוטומטית – כאשר את משתמשת באתר האינטרנט של החברה, נאסף מידע אודותיך באופן אוטומטי על ידי מערכות החברה וצדדים שלישים המעורבים בהפעלת האתר. כמו כן, שיחות לשירות הלקוחות עשויות להיות מוקלטות.
   3. מידע שמתקבל מצדדים שלישיים – אנו עשויים לקבל מידע אודותיך מצדדים שלישיים כמו למשל: חברות דירוג אשראי, רשויות המדינה, ספקים, כל מקור חוקי המתיר מסירת מידע, מאגרי מידע חוקיים, מידע פומבי וכל מידע אחר שהסכמת להעבירו לחברה. בכפוף להגדרות הפרטיות שלך, אנו עשויים לקבל מידע שהעלית או שהועלה לגביך לאינטרנט ו/או לרשתות החברתיות, וכן לקבל מידע ממפעילי רשתות חברתיות בהן יש לך חשבון. אנו עשויים לעבד את המידע השמור במאגרי המידע שלנו. 
   4. אנו נשמור את המידע למשך הזמן הדרוש על מנת לממש את מטרות השימוש במידע המפורטות במדיניות פרטיות זו או למשך פרק זמן שנדרש על פי דין, לפי המאוחר. 
 4. השימוש במידע
  1. המידע אותו אנו אוספים משמש למגוון צרכים. בין היתר: 
   1. כדי לספק לך ולאחרים שירותים ומוצרים, ולהתאים אותם לצרכי הלקוחות ולמאפייניהם (למשל בהתאם לדפוסי השימוש באתר או במוצרים שלנו); 
   2. לצורך עריכת והפקת חשבוניות וגביית כספים בגין מוצרים שסופקו לך על ידי החברה; 
   3. לצורך תקשורת עם הלקוחות לצרכים שונים (לרבות בדיוור ישיר), ובכללם צרכי שיווק ופרסום של מוצרים קיימים וחדשים ויידוע הלקוחות בנושאים שונים, לרבות מידע שאנו חייבים למסור על פי דין; 
   4. לצורך ביצוע פעולות ניהול, בקרה ושיפור מערכות החברה, פיקוח ובקרה על היקף השימוש בשירותים השונים, שיפור השירותים והמוצרים, לשם מניעת הונאות ושימוש לרעה, קיום נהלים ומדיניות (כגון ביקורת ספרים, אבטחת מידע, חיובים וגביה), ומטרות משפטיות (כגון ציות לדרישות חוקיות ומסירת מידע לפי צווים שיפוטיים ושלטוניים).
 5. העברת מידע לקבלני משנה, רשויות וצדדים נוספים
  1. אנו עשויים להעביר את המידע אודותיך או חלק ממנו, לצדדים שלישיים (בארץ ובחו”ל), וזאת לשם מימוש מטרות המותרות לנו על פי דין. מידע יועבר לגורמים דוגמת אלו:
   1. קבלני משנה וספקים, שהמידע נדרש להם לצורך אספקת המוצרים שרכשת מאיתנו או שהסכמת לקבל מאיתנו (דוגמת לצורך ביצוע השליחות לאספקת המוצר, לצורך הפקת חשבוניות, עיבוד מידע ופעולות שיווק, אחסון האתר בשרת, שירות לקוחות, סטטיסטיקה ומחקרים וכדומה).
   2. לאדם או גוף אחר אותו הסמכת לקבל מידע אודותיך.
   3. בכפוף להוראות הדין, החברה תהא רשאית להעביר את כל המידע שברשותה אודותיך לצד שלישי, וזאת במסגרת העברת או הסבת עסקיה (כולם או חלקם) לאותו צד שלישי או במסגרת ארגון מחדש, העברת פעילות במלואה או בחלקה, מיזוג, מיזמים משותפים ועסקאות אחרות בקשר לעסקיה של החברה (לרבות במסגרת משא ומתן לעסקאות שכאלו) ולצורך המשך אספקת השירותים, שירות לקוחות, מכר, גביה וכיוצ”ב על ידי הצד השלישי. במקרה כזה, אותו צד שלישי אשר יקבל את המידע יהיה כפוף למגבלות על השימוש במידע כפי שחלות על החברה וכמפורט במדיניות פרטיות זו.
   4. החברה תעביר מידע אודותיך לרשויות המדינה, או לכל אדם או גוף אחר כאשר העברת המידע מבוצעת על פי חובה או סמכות שבדין או בהתאם להוראת רשות מוסמכת, או מכוח צווים והחלטות שיפוטיות מתאימות ובמסגרת העברת מידע לחברות נתוני אשראי.
   5. החברה תעביר מידע אודותיך לצדדים שלישיים לצורך הגנה על אינטרסים לגיטימיים שלה (לדוגמא במסגרת הליכים משפטיים או הליכים לבירור מחלוקות שהחברה היא צד להם).
 6. פרסומות ודיוור
  1. במקרה בו נתת לנו את הסכמתך לכך והצטרפת לרשימת הדיוור שלנו, אנו נהיה רשאים לפנות אליך במגוון פניות ובמגוון אמצעי תקשורת, וזאת על בסיס הפרטים המזהים שמסרת לנו. הפניות מטעמנו עשויות להיות הצעות ומסרים פרסומיים שונים מטעמנו, לרבות בדיוור ישיר (דיוור מותאם אישית בהתאם למאפייניך האישיים). כמו כן נהיה רשאים לפנות אליך בהודעות שירותיות שונות וכן הודעות שאנו מחויבים לשלוח על פי דין, וזאת אף אם לא הצטרפת לרשימת הדיוור.
  2. פניות כאמור יכול שיעשו בכל אמצעי תקשורת שהחברה תמצא לנכון, לרבות באמצעות הדואר, דואר אלקטרוני, טלפון נייח, טלפון נייד, מסרונים, הודעות מולטימדיה, הודעות אלקטרוניות, פקס, רשתות חברתיות, ואמצעי תקשורת נוספים.
  3. הנך רשאית לפנות אלינו בכל עת ולבקש כי לא נשלח אליך דברי פרסומת. לצורך כך ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו (באמצעות פרטי יצירת הקשר המופיעים מטה), או לפעול בהתאם לאפשרות ההסרה המופיעה בדיוור הפרסומי (דוגמת לחיצה על קישור ההסרה במסר האלקטרוני).
 7. שימוש בעוגיות (cookies) וטכנולוגיות איסוף מידע אוטומטי
  1. כדי לתת לך שירות מהיר ויעיל יותר, לזהותך בכניסה חוזרת לאתר האינטרנט, ולחסוך ממך, בין היתר, מילוי מחדש של פרטים אישיים שונים אותם מילאת בעבר, אנו עושים שימוש בטכנולוגיה שנקראת עוגיות (“Cookies“) שהן סימון פנימי ייחודי הנרשם בדפדפן של משתמש הקצה ובטכנולוגיות אחרות (להלן: “טכנולוגיות איסוף אוטומטי“). טכנולוגיות האיסוף האוטומטי אינן תוכנת מחשב ואין להן יכולת לקרוא מידע אחר או לבצע פעולות כלשהן במחשב או בטלפון הנייד שלך. חלק מטכנולוגיות האיסוף האוטומטי יפקעו כאשר תסגרי את הדפדפן ואחרות נשמרות על גבי המכשיר או המחשב.
  2. טכנולוגיות האיסוף האוטומטי מאפשרות לנו לנטר את הפעילות שתבצעי באתר האינטרנט ולשפר את חווית הגלישה והשירות ואת אבטחת המידע. בנוסף טכנולוגיות האיסוף האוטומטי משמשות אותנו בכדי לשפר פעולות שיווקיות באתר האינטרנט. למשל, טכנולוגיות האיסוף האוטומטי מאפשרות לנו לאסוף ולאפיין נתונים שונים אודות הלקוחות ואודות אופן השימוש בשירותים המקוונים, פעולות שבוצעו בהם, העדפות שימוש, הפרסומות אליהן נחשפו, התאמת שירותים ומוצרים להעדפות או צרכים אישיים של המשתמש, והתאמה ומיקוד של פרסומות ושל תכנים שיווקיים בהתאם למידע ולנתונים הנאספים ומעובדים.
  3. לצורך כך, טכנולוגיות האיסוף האוטומטי אוספות ומעבירות מידע, לרבות על פעולותיך באתר, וכן מידע אודות המחשב (או הטלפון החכם) ממנו נעשית הגלישה. מידע זה כולל בין היתר, גרסת מערכת הפעלה, סוג דפדפן, כתובת IP, זמן שהות באתר או בדף כלשהו, מיקום, ועוד.
  4. החברה עשויה להתיר לחברות ולצדדים שלישיים לעשות שימוש באתר לצורך פרסום שירותיהן (להלן: “החברות המפרסמות“). פרסום התוכן על ידי החברות המפרסמות יכול שיעשה תוך שימוש טכנולוגיות איסוף אוטומטי. השימוש של החברות המפרסמות בטכנולוגיות איסוף אוטומטי כפוף למדיניות הפרטיות שלהן בלבד, ולא של החברה.
  5. ייתכן והחברה תבחר לפרסם מידע אודותיה באפליקציות ובאתרים שונים בהם תבקרי, ולעשות שימוש בטכנולוגיות איסוף אוטומטי לצורך פרסום מותאם. במהלך השימוש באתרים אלו ייתכן וייאסף מידע, והחברה עשויה לעשות בו שימוש לצורך התאמת התוכן הפרסומי שיוצג בפניך. החברה אינה אחראית לתפעול האתרים האחרים בהם תגלשי או לתוכן המוצע בהם. מדובר באתרים עצמאיים לחלוטין, ויש לעיין במסמכי מדיניות הפרטיות של כל אחד מאתרים אלו.
  6. אם אינך מעוניינת לאפשר לנו לאסוף מידע אודותיך באמצעות שימוש בטכנולוגיות האיסוף האוטומטי, עומדת בפניך אפשרות להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות הדפדפן ו/או מכשיר הקצה בו את משתמשת. בנוסף תוכלי למחוק את טכנולוגיות האיסוף האוטומטי במחשבך בכל רגע. עם זאת, ייתכן גם שנטרול טכנולוגיות האיסוף האוטומטי יגרום לכך שלא תוכלי להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר ו/או באתרי אינטרנט אחרים. שינוי הגדרות הדפדפן או המחשב כאמור הינו באחריותך בלבד.
 8. נושאים נוספים הנוגעים לפרטיותך
  1. המידע שנשמר על ידינו מאובטח באמצעות כלים מתאימים אשר נועדו על מנת לשמור על פרטיותך ולמנוע חדירה בלתי מורשית אל המידע (דוגמת Firewall, SSL ואמצעי הגנה והצפנה נוספים). יחד עם זאת, איננו יכולים להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבינו, אשר עשויים להביא לחשיפת מידע, שיבושים או הפרעות לשירות. אנו מתחייבים לעשות את מירב המאמצים להגן על האתר ומאגר המידע הממוחשב, אך מוסכם כי במקרה של חדירה, שיבוש, הפרה או חשיפת מידע, לא תהא לך כל טענה או תלונה כלפינו. 
  2. את רשאית לעיין במידע (כהגדרתו בסעיף 7 לחוק הגנת הפרטיות) שאנו מחזיקים אודותיך. אם המידע שאנו מחזיקים אודותיך אינו נכון, מדויק או שלם, הנך רשאית לבקש כי נתקנו ואף לבקש כי נמחק אותו (למעט מידע אותו אנו מחויבים לשמור בהתאם לדין).

הצהרת נגישות

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), 2021התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים Firefox ו- Internet Explorer.האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. ראו סעיף תפעול האתר להרחבה.מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.ייעוץ הנגשת אתר האינטרנט בוצע בעזרת תוסף וורדפרס One Click Accessibility
במידה ונתקלת בבעיה, מוזמנת ליצור קשר: בטלפון 052-560-7988   באימייל friddadesign@gmail.com  או או דרך טופס צור קשר באתר

שינויים וביטולים

 1. שינוי וביטול עסקה
  1. בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981, הנך רשאית לבטל עסקת מכר מרחוק לרכישת מוצר, מכל סיבה שהיא, בתוך 14 ימים ממועד ביצוע ההזמנה או מיום קבלת המוצר או מיום קבלת הפרטים הנדרשים על פי דין בנוגע לעסקה, לפי המאוחר מבניהם. 
  2. במקרה בו הנך מעוניינת בביטול עסקה שביצעת, תוכלי לפנות אלינו בצירוף בקשתך לביטול העסקה ובציון שמך המלא ומספר ההזמנה שביצעת, באחת הדרכים הבאות: בטלפון/וואטסאפ: 052-560-7988; בדואר רשום לכתובת החברה; בדוא”ל: friddadesign@gmail.com.
  3. אם המוצר כבר נשלח אליך, יהיה עליך להשיבו אלינו על חשבונך ובתיאום מראש, כשהוא באריזתו המקורית, לכתובת החברה ברח’ הדקל 6, מושב ירקונה. 
  4. במקרה בו בוטלה העסקה והשבת לנו את המוצר שנרכש, נבטל את חיובך בגין העסקה, בניכוי בדמי ביטול בגובה 5% ממחיר העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם, או סכום אחר שייקבע בחוק. דמי הביטול לא ייגבו ממך במקרה בו ביקשת לבטל את העסקה בגלל פגם במוצר או בגלל אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שמסרנו לך לגביו או בגלל אי אספקת המוצר במועד שנקבע לכך בחוזה. אין באמור לעיל כדי לגרוע מזכותנו לתבוע בגין כל נזק אשר נגרם במקרה של הרעה במצב המוצר שהוחזר לנו.
  5. ככל שהנך “צרכן” שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, הנך רשאית על פי החוק לבטל עסקת מכר מרחוק בתוך 4 חודשים ממועד עשיית העסקה או קבלת המוצר, לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בינך ובין העוסק. 
  6. בהתאם לחוק, זכות ביטול העסקה לא תחול על טובין פסידים, או טובין שיוצרו או הותאמו במיוחד לפי בקשתך.
  7. תשומת ליבך כי במקרה בו ניתנה לך הטבה במסגרתה המוצרים שרכשת סופקו לך בשליחות ללא עלות, בשל עמידתך בתנאי רכישה מסוימים (דוגמת משלוח חינם ברכישה מעל סכום מסוים), ולאחר ביטול חלק מן העסקה לא תעמדי עוד באותו התנאי – נהיה רשאים לחייבך, בנוסף לדמי הביטול, גם בעלות המשלוח העדכנית (ללא ההטבה).
Skip to content